У ході робочого візиту до Турецької Республіки 30 листопада Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із Віце-президентом Туреччини Фуатом Октаєм. Сторони обговорили спільні інвестиційні проекти, започаткування зони вільної торгівлі та будівництво житла для кримських татар.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр відзначив, що Україна визначила 30 пріоритетних векторів розвитку, які мають лягти в основу політики всіх органів влади, і залучення інвестицій є одним із ключових пріоритетів.

«На сьогодні головною метою усіх економічних реформ, які проводяться Урядом України, є економічний розвиток країни та поліпшення рівня життя населення. Наша мета — реалізувати потенціал української економіки та зробити країну успішною», — наголосив очільник Уряду.

Зокрема, Денис Шмигаль та Фуат Октай обговорили актуальні питання ведення бізнесу в Україні турецькими компаніями й механізми покращення бізнес-клімату, серед яких розвиток державно-приватного партнерства, для залучення нових інвесторів.

«Турецька Республіка має успішний досвід у сфері реалізації масштабних інфраструктурних проектів за формулою державно-приватного партнерства. Очікуємо, що найближчим часом відбудеться Третє засідання Українсько-турецької робочої групи з питань державно-приватного партнерства», — сказав Глава Уряду.

Зі свого боку Фуат Октай відзначив, що Туреччина підтримує суверенітет і територіальну цілісність України та не визнає анексії Криму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я