З 1 лютого до 31 березня 2021 року гранична ціна газу для населення складе 6,99 грн за куб. м відповідно до розпорядження уряду. За оцінкою НАК «Нафтогаз України», це заощадить побутовим споживачам від 4 до 5 млрд грн на рахунках за газ.

«Нафтогаз» запевняє, що в період дії обмежень готовий постачати газ для газзбутових компаній для потреб населення, повідомили в прес-службі компанії.
Водначас для компаній діятиме два варіанти оплати. «Перший варіант передбачає поставки газу зі знижкою до ринкової ціни, за умови, якщо газзбут-контрагент забезпечить верифікацію клієнтської бази. Газзбут має довести наявність серед своїх клієнтів побутових споживачів, а за підсумками кожного місяця – проінформувати«Нафтогаз», які обсяги спрямовані безпосередньо на потреби населення. Обсяги фактичного споживання газу населенням будуть перевірятися», – зазначили в НАК.

Якщо газзбут відмовиться підтверджувати поставки населенню, «Нафтогаз» пропонує другий варіант – купувати газ за ринковою ціною та з банківською гарантією оплати або за передоплатою.

Нагадаємо, у понеділок, 18 січня, уряд України ухвалив рішення про зниження цін на газ для українців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я