У 2021 році в Україні будуть збільшені зарплати вчителям та медикам.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ході засідання уряду, повідомляє «УНІАН».

«Для нас одним з пріоритетних завдань є збільшення виплат вчителям та лікарям. Сьогодні уряд затверджує нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ. Наше рішення дає можливість збільшити зарплати вчителям вже цього місяця майже на 20%», – сказав Шмигаль.

Прем’єр додав, що уряд виділив цього року на зарплати вчителям майже 100 млрд грн, тому дане рішення прораховано і забезпечено відповідними коштами.

Посадовий оклад вчителя без категорії закладу загальної середньої освіти з 1 січня 2021 року становитиме 4 тис. 859 грн, що на 809 грн більше, ніж було з вересня 2020 року.

Про це заявив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, повідомила прес-служба МОН.

За його словами, посадовий оклад вчителя вищої категорії з 1 січня 2021 року – 6 тис. 461 грн. Це на 1 тис. 076 грн більше, ніж було з вересня 2020 року.

«Усі доплати, надбавки й інші заохочувальні виплати зберігаються та будуть нараховуватися до збільшених посадових окладів», – додав Шкарлет.

Шмигаль також зазначив, що, крім підвищення зарплат вчителям, уряд заклав кошти на підвищення зарплат медикам на 30% цього року.

Нагадаємо, раніше Держстат назвав заробітну плату по областях України.

Також повідомлялось, що на зарплати педагогам передбачили майже 100 мільярдів гривень у 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я