Укрпошта почала пошук партнера, з яким укладуть договір оренди першого сучасного автоматизованого сортувального центру в Києві.

Про це повідомили у прес-службі Укрпошти.

Зазначається, що сортувальний центр побудують на лівому березі Києва. Для забезпечення прозорого та ефективного використання коштів компанію-партнера обиратимуть на Prozorro.

«Запрошуємо до участі усіх потенційних партнерів, які мають досвід реалізації таких масштабних проєктів та бажання долучитися до першого за 40 років будівництва в Укрпошті», – йдеться у повідомленні.

Для проведення попереднього аналізу ринку Укрпошта розглядатиме пропозиції учасників, що відповідатимуть базовим кваліфікаційним критеріям:

матимуть джерела фінансування на суму не менше 10 млн. доларів без ПДВ,

земельну ділянку на відстані не більше 20 км від межі Києва площею не менше 8 га, що має будь-яке призначення, окрім сільськогосподарського чи рекреаційного та не знаходитися в санітарній зоні й не має будь-яких судових обтяжень.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, «Укрпошта» залучить 63 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку на оновлення логістичної мережі та реформування сільських відділень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я