Пропонується ввести адміністративну відповідальність за порушення режиму самоізоляції, а саме внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню гострих респіраторних хвороби COVID-19.

Відповідний проєкт рішення про збільшення штрафів за порушення карантину Уряд затвердив на засіданні в середу, 23 грудня. Таким чином, штраф складе від 3400 гривень до 8500 гривень. Далі законопроєкт передадуть до Ради, де нардепи приймуть рішення.

Законопроєктом пропонується доповнити статтю 44 Кодексу України частиною третьою:

“Порушення особою порядку обов’язкової самоізоляції, обсервації, запроваджених у рішенні про встановлення карантину, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби, тягне за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.

Нагадаємо, що в середині грудня Верховна Рада ввела штрафи в розмірі від 3 400 до 5 100 гривень за допуск в громадські будівлі і транспорт осіб без маски в період карантину. Тепер Кабінет Міністрів хоче ввести штрафи від 200 до 500 неоподатковуваних податком мінімумів, що в грошовому еквіваленті складе 3 400-8 500 гривень, за порушення самоізоляції або обсервації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я