В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні медики врятували від коронавірусу 8-річного хлопчика, в якого було вражено 85% легень.

Про це повідомив гендиректор Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Тарас Мельник на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«До цього часу ми не стикалися з украй важким перебігом COVID-19 у наших маленьких пацієнтів. Проте, на сьогоднішній день ситуація змінилася. Прикладом цього є історія восьмирічного хлопчика, який захворів 20 лютого 2021 року. За даними комп‘ютерної томографії, виявлено понад 85% ураження легень! Це супроводжувалось тяжкими порушеннями в роботі усіх органів та систем. 15 тяжких днів на штучній вентиляції легень, 15 тяжких днів лікарі відділення боролися із підступними проявами недуги, поки дитина не почала дихати самостійно, без підтримки апарату та відновились усі життєво важливі показники», – повідомив Мельник.

Він зауважив, що наразі дитину перевели на подальше лікування в пульмонологічне відділення стаціонару. Гендиректор дитячої лікарні переконаний, що за цим дивом зцілення стоїть невтомна праця медиків.

Нагадаємо, у Чернівцях поліція розслідує справу раптової смерті 9-річного хлопчика, у якого діагностували важку двобічну пневмонію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я