Школи та дитячі садочки, закриті через сильний снігопад у Києві, планують відкрити з 15 лютого. Цього тижня через снігопади запровадили дистанційне навчання у школах.

Про це в ефірі “Україна 24” заявив заступник голови КМДА Володимир Бондаренко.

За його словами, остаточне рішення буде прийнято сьогодні до кінця дня.

“Станом на цей час поки говоримо про те, що школи і дитячі садки з понеділка будуть працювати. Дистанційний режим ввели тільки на два дні”, – зазначив Бондаренко.

Але в той же час не виключено, що обмеження можуть продовжитися.

“Якщо ми будемо розуміти і мати відповідні рекомендації про… не тільки різке зниження температури, але і неможливість нормально дістатися через снігопад, звичайно, можемо продовжити такий дистанційний режим. Але поки таке рішення не прийнято”, – додав чиновник.

Нагадаємо, київські школи і дитячі садки закрили до кінця цього тижня. Зокрема, сьогодні навчання організовано в дистанційному режимі. Крім того, КМДА просила компанії та установи піти назустріч співробітникам, які не зможуть вийти на роботу через закриті школи та дитсадки.

Також нагадаємо, станом на сьогодні, 12 лютого, 06:00, опади посилились практично по всій території України з інтенсивним накопиченням снігу у західних, північних, центральних областях, в окремих регіонах з випаданням дощу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я