В Україні розглядають варіант запровадження старшої профільної школи – коли учень чи батьки обирають низку предметів, на яких буде основне навантаження. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді”.

Про це повідомляє «УНН».

“До речі, стосовно можливості певної профілізації… Це більше старша профільна школа, але коли я був на нагородженні Global Teacher Prize ми говорили про те, що, особливо у старшій школі варто передбачити такі речі, які б давали можливість, наприклад, учню сконцентруватись, умовно кажучи, не на всіх 18 предметах, а обирати окремо 8-9, які будуть на оцінку, а інші – залік/незалік”, – сказав Шкарлет.

Зі слів міністра, на сьогодні такі концепти розглядаються його відомством – питання лише в переведенні бальної системи в атестат: залік/незалік – це повні 12 балів, або 8 балів, або інша оцінка.

“Сьогодні є в цьому напрямку дискусія, але ми і це розглядаємо для того, щоб суттєво розвантажити дитину і зробити дійсно профіль, 8-9 предметів, суто профільних за вибором учнів або батьків, і в тому контексті буде старша профільна школа чітко зреалізована”, – додав він.

Нагадаємо, у Києві трансформують заклади освіти.

За словами президента України Володимира Зеленського, педагоги повинні відчути престиж своєї професії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я