В Одесі пенсіонерка підпалила двері головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області. Свій вчинок вона пояснила тим, що незадоволена мізерною пенсією.

Про це повідомляє “Думська“.

Інцидент стався вчора, 8 березня, о 7 ранку на Рішельєвській вулиці. Пенсіонерка облила двері Пенсійного фонду легкозаймистою рідиною, а потім підпалила їх.

На місце інциденту прибули пожежники і все загасили. У жінки вилучили пляшку, в якій ще була пальна речовина.

Наразі не відомо, чи будуть пенсіонерку залучати до кримінальної відповідальності.

Користувачі мережі прокоментували її вчинок.

  • Хіба підпалом можна збільшити розмір пенсії? Зараз ще може з’явитися і кримінальне провадження. Швидше за все, це результат невдалого звернення до Пенсійного фонду, де переконливо і зрозуміло не пояснили пенсіонерці всі тонкощі нарахування пенсії;
  • Це була акція протесту, а не спроба збільшити розмір пенсії шляхом підпалу дверей. Їй нічого не треба пояснювати, а збільшити розмір пенсії, щоб вона була не нижче мінімальної зарплати;
  • Довели пенсіонерів до злиднів, грабіжницькою комуналкою добили;
  • У кращому разі, управління соціального захисту їй надасть матеріальну допомогу.

Нагадаємо, українці, які при досягненні пенсійного віку не встигнуть накопичити 15 років страхового стажу, не отримають пенсію, проте можуть розраховувати на щомісячну допомогу. Раніше ми повідомляли про нові правила для виходу на пенсію у 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я