Окупаційна влада Севастополя ввела в місті режим підвищеної готовності через скорочення запасів води. Збираються перекидати воду.

Про це повідомили у вівторок, 13 жовтня, в російському “уряді” міста.

“Наразі запаси Чорноріченського водосховища становлять 16,8 млн куб. м води. Якщо 7 млн куб. м — недоторканний запас, нижче якого опускатися не можна, з урахуванням того, що до кінця року серйозних опадів не очікується, води вистачить на 81 день”, — доповів “в.о. заступника голови міста” Володимир Базаров на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій.

Садові товариства вирішено перевести на зимовий режим подачі води, проте обмеження щодо подачі води в будинки, за даними уряду, поки не запроваджують.

За словами так званого голови Севастополя Михайла Развожаєва, наступного тижня почнуться роботи з перекидання води з озера біля гори Гасфорта.

“На рівні президента всі рішення ухвалено, уряд виділив необхідні суми. Низка першочергових заходів – перекидання води з Кадиковського кар’єра — до 30 грудня, будівництво Бельбецького водозабору – до 1 березня 2021 року. Перекидання води з Гасфорти — починаємо роботи з наступного тижня”, — зазначив представник окупаційної влади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я