Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що в Україні буде створено реєстр вакцинованих від COVID-19 людей, а також можливе введення електронних паспортів вакцинації від коронавірусу.

Про це йдеться на сторінці партії «Слуга народу» в Facebook, передає «Курс».

«Буде створено реєстр вакцинованих з дуже багатьох причин. По-перше – ми повинні знати кількість провакцинованих, і без реєстру це буде дуже важко створити, по-друге – ми повинні відстежувати ускладнення, які можуть виникнути після вакцинації, по-третє – міністерство розробляє можливість видачі електронних паспортів провакцинованих», – заявив він.

Також Радуцький зазначив, що «міністр (охорони здоров’я Максим Степанов – ред.) пообіцяв, що вже на цьому тижні міністерство визначиться з постачальником послуги з логістики на низьких температурах перевезення вакцин».

Нагадаємо, в МОЗ затвердили план вакцинації українців від коронавірусу.

У Верховній Раді зареєстрували проект закону №4613, завдяки якому Україна зможе використовувати вакцини Pfizer\BioNTech, Sinovac Biotech, Moderna, Sinopharm, AstraZeneca.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я