Міністр охорони здоров’я Максим Степанов не виключає внесення змін до плану вакцинації, пов’язаних з працівниками підприємств критичної інфраструктури.

Про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті, інформує Уніан.

Народний депутат від групи “Довіра” Андрій Іванчук звернувся до Степанова з питанням щодо вакцинації працівників підприємств критичної інфраструктури.

“Урядом до сьогоднішнього дня не розроблений перелік підприємств критичної інфраструктури, підприємств з техногенним впливом і з техногенною небезпекою, які працюють в цілодобовому режимі роботи, а також підприємств, які забезпечують сьогодні країну медичним киснем, засобами захисту і всім іншим, необхідним для боротьби з пандемією”, – сказав він.

Депутат закликав уряд розробити перелік критично важливих підприємств критичної інфраструктури з перебійним циклом роботи.

“Якщо у нас не буде кисню, якщо у нас не буде електроенергії, то нам не буде чим боротися під час локдауну з пандемією”, – наголосив Іванчук.

На це Степанов зазначив, що планом вакцинації не передбачалося виділення таких працівників у якийсь окремий етап вакцинації.

“У нашому плані вакцинації ми виділення в окремий етап… цих працівників не передбачали. Але я вважаю, що є слушність у вашій пропозиції. І впевнений, що визначаться мої колеги щодо підприємств, які є надважливі для функціонування нашої держави, важливі для безпеки нашої держави. І ми відповідне приймемо рішення щодо змін до плану вакцинації”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, Наказом Міністра охорони здоров’я на початку березня внесені зміни в Дорожню карту вакцинації. Це дозволило популяризувати щеплення проти коронавірусу шляхом вакцинації публічних і відомих людей залишковими дозами наявних препаратів, які утворюються під час виїзних мобільних сесій.

За словами головного епідеміолога Києва Олега Рубана, зростання захворюваності на коронавірус може зупинити тільки масова вакцинація.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я