Замість неї споживачі можуть використовувати соціальні мережі, “гарячу лінію” й електронні листи.

Наказ Міністерства економіки, який  скасовує обов’язковість ведення Книги відгуків і пропозицій набув чинності. У Міністерстві повідомляють, що споживачі можуть використовувати сучасні цифрові засоби комунікації з підприємцями замість скасованих книг. Про це йдеться в дописі на фейсбук-сторінці Міністерства.

📌Мінекономіки замінило паперову Книгу відгуків та пропозицій на сучасні цифрові інструменти захисту прав…

Опубліковано Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

У відомстві зазначили, що така практика відповідає європейським і світовим стандартам і зможе налагодити правильну комунікацію між бізнесом і споживачем. Практику ведення книг скарг і пропозицій у відомстві назвали застарілою і неефективною.

“До цього підприємці були змушені витрачати час та значні кошти на адміністрування Книги відгуків та пропозицій, яка знаходилася у кожному торговому відділі та у кожному залі закладу громадського харчування. В рік такі витрати сягали понад 44 млн гривень. В цю суму включались організаційні витрати, призначення відповідального за неї, розгляд скарг. Варто зауважити, що наявність Книги не гарантувало розв’язання проблемних питань, які виникали у покупців”, — пояснюється в дописі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я