В Україні планують створити нові, так звані модельні в’язниці. У таких закладах будуть намагатися акцентувати увагу на нормалізації життя людини. Такі в’язниці повинні з’явитися спочатку під Києвом і під Львовом.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телеканалу «Дім».

За словами Малюськи, в таких установах хочуть акцентувати увагу на нормалізації життя людини. Там будуть тестувати всі нововведення в цій сфері.

«Зараз у в’язниці людина навпаки відвикає від нормального життя, за нього готують їжу, йому подають, його дисциплінують, він сидить або в камері, або на годину виходить на вулицю «погуляти» у дворі – це не адаптація людини до нормального життя, це навпаки його деградація», – повідомив міністр.

Біля в’язниці буде новий рівень охорони. Співробітники пенітенціарної системи стежитимуть за безпекою, сидячи в будівлі. Планують за прикладом європейських країн ввести щоденну гру в футбол.

«Ми повністю міняємо все, що пов’язано з системою виконання кримінальних покарань. Там вже багато звільнені. Ми, як і планували, як і декларували на початку цього процесу, не звільняємо людей просто так, ми звільняємо з тим, щоб зробити більш ефективними, підняти зарплати тим, хто залишиться», – сказав Малюська.

Нагадаємо, Мін’юст виставляє на аукціон першу колонію в Ірпені.

Також міністр юстиції України Денис Малюська вважає, що 80% пенітенціарної системи залучено в корупцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я