В Україні сьогодні відкривається Всеукраїнський форум Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді за участю представників України, Євросоюзу та міжнародних організацій, який триватиме до 10 лютого.

Про це повідомляється на сайті Кабміну.

Зокрема, зазначається що в роботі форуму візьме участь президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, представники уряду, Верховної Ради за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, UNICEF та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головними темами для обговорення стануть плани уряду на 2021 рік з подолання пандемії: заходи з відновлення економіки, допомоги вразливим верствам населення, адаптації освіти, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями.

До форуму також приєднаються топ-чиновники Євросоюзу. Учасники заходу розглянуть загальний план дій з вакцинації, поділяться міжнародним досвідом боротьби з коронавірусом досвідом його імплементації в Україні, а також розкажуть про перспективи відкриття кордонів країн.

Під час форуму будуть окреслені терміни та умови проведення вакцинації. Зокрема, коли вона почнеться, які вакцини надійдуть в Україну і який контроль якості вони пройшли.

Завдання форуму:

Провести інклюзивний діалог влади і суспільства по боротьбі з пандемією.

Продемонструвати рівень готовності влади для подолання пандемії.

Визначити стратегію і план дій з вакцинації як основного пріоритету влади на 2021 рік.

Продемонструвати рівень міжнародного співробітництва та партнерства з ЄС у боротьбі з COVID-19.

Підвищити довіру до вакцинації як основного шляху повернення до нормального життя і відновлення економіки.

Забезпечити більший доступ українців до коректної інформації про вакцинацію, протидіяти дезінформації та фейкам.

Бажаючі зможуть поставити запитання спікерам форуму на сайті та сторінках заходу в соцмережах. Повідомляється, що захід проходитиме з дотриманням усіх карантинних норм. Детальніше про розклад події, програму та учасників заходу можна дізнатися на сторінці Форуму.

Нагадаємо, Зеленський доручив підготувати детальну програму вакцинації проти COVID-19 для кожної області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я