В Україні хочуть спростити створення індустріальних парків. Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній раді прийняти за основу відповідний законопроект №4416-1.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР, передає «РБК-Україна».

У законі визначені об’єкти, що можуть розміщуватися у складі індустріального парку.

Документ передбачає компенсацію керуючим компаніям та ініціаторам створення індустріальних парків – суб’єктам господарювання та учасникам індустріальних парків 50% витрат на підключення та приєднання до електромереж.

Також пропонується компенсація учасникам індустріальних парків частини відсоткових платежів за кредитами; часткова компенсація інвестицій учасників індустріальних парків у створення виробництва, здійснених протягом перших трьох років господарської діяльності в межах індустріального парку.

“Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній раді прийняти за основу законопроект №4416-1”, – вказано у повідомленні.

На початку лютого Кабінет міністрів підтримав у ході свого засідання законопроект про перезапуск роботи індустріальних парків.

Як писало РБК-Україна, у вересні 2020 року в Києві презентували перший сервіс для іноземних інвесторів UkraineInvest Guide. Він містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків.

Нагадаємо, Київ та Сеул обмінялися досвідом щодо благоустрою міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я