Через суттєве погіршення погодних умов, зниження температури, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в усіх регіонах України розгорнуто пункти обігріву.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей», – пояснили рятувальники та опублікували список адрес, де можна знайти такий пункт у кожній області.

«Так, станом на 8 лютого, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 883 пункти обігріву, з них місцевим самоврядуванням – 4 тис. 867 стаціонарних пункти, а ДСНС – 16 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів. Зокрема, на Прикарпатті, Косівськими рятувальниками на Буковецькому перевалі розгорнуто мобільний пункт обігріву, а також залучено автомобіль «Урал», щоб надати допомогу водіям у разі необхідності», – додали рятувальники. Загалом, упродовж доби 7 лютого до пунктів обігріву звернулось 420 людей, з них до ДСНС – 69 осіб.

Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території України

У ДСНС додали, що можуть додатково розгорнуті пункти обігріву у визначених місцях, якщо про це проситиме місцева влада.

Нагадаємо, в Києві працюють понад 30 пунктів обігріву, де можна зігрітися в разі потреби. У деяких пунктах можна отримати першу медичну допомогу (у приміщеннях є аптечки), випити гарячого чаю та, за потреби, взяти теплий одяг і взуття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я