Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в Україні повідомили про 185 випадків побічних ефектів після вакцинації препаратом Covisheld від коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє «healthy.24tv.ua».

Очільник МОЗ зазначив, що 185 повідомлень про побічні ефекти після 19 тисяч проведених щеплень проти коронавірусу – це небагато.

Степанов наголосив, що інформація про тяжкі наслідки після вакцинації проти коронавірусу є фейком.

«Станом на сьогодні майже у 20 тисяч щеплень в Україні, за даними державного експертного центру МОЗ, зафіксовано всього лише 185 повідомлень про побічні ефекти від імунізації. Це ще один фейк, який звучить в нашому інформаційному просторі, що нібито від цієї вакцини є різні побічні ефекти»,
– сказав міністр.

Глава МОЗ додав, що побічними ефектами є “будь-які повідомлення, які є після вакцинації, починаючи від почервоніння шкіри і закінчуючи, наприклад, там, підвищенням температури”.

“Ніяких важких наслідків від вакцинації при здійснених майже 20 тисяч щеплень в Україні не зафіксовано”, – додав Степанов.

За весь час пандемії в Україні захворіло – 1 410 061 особа; одужало – 1 199 229 осіб; вакциновано – 19 118; летальних випадків – 27 204.

Нагадаємо, у МОЗ пояснили, як буде працювати черга на вакцинацію.

За минулу добу в Україні від COVID-19 вакцинувалися 1171 особа, найбільше – у Донецькій області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я