Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що сьогодні, 1 березня, були внесені зміни в національний план вакцинації, щоб президент Володимир Зеленський, голова МОЗ та інші публічні особи могли зробити щеплення від COVID-19 поза чергою для популяризації кампанії з вакцинації.

Про це він повідомив журналістам поблизу Олександрівської клінічної лікарні у Києві, передає «Уніан».

“Я хочу розвіяти всі страхи, які були в людей щодо вакцинації. Сьогодні були внесені, буквально щойно, зміни в нашу дорожню карту, в наш національний план вакцинації. Це дає нам можливість в публічний спосіб вакцинуватися міністру охорони здоров’я і президенту України. Я буду першою людиною, потім буде Володимир Олександрович (Зеленський – УНІАН)”, – сказав він.

Також Степанов пояснив, чому медики стали першими, кому роблять щеплення від коронавірусу.

“Нам потрібно захистити наших медиків. Якщо наші військові, які перебувають в зоні операції Об’єднаних сил знаходяться на першому етапі вакцинації – це наші герої, які захищають нас від ворога на сході країни, від агресії РФ. Медики – це наші герої, які захищають нас від іншого ворога – від коронавірусу. Я вважаю, що, з точки зору нацбезпеки, ми їм в першу чергу повинні робити щеплення”, – наголосив він.

Степанов не уточнив, коли саме буде вакцинуватися президент, додавши, що він отримає щеплення разом з військовими.

Міністр зауважив, що зміни до національного плану вакцинації також дозволяють використовувати надлишки вакцин для щеплення громадських діячів і публічних осіб для популяризації кампанії з імунізації проти коронавірусу.

Нагадаємо, Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову зробили щеплення від коронавірусу. Вакцінація відбувалася публічно за участю журналістів в Олександрійській клінічній лікарні у Києві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я