Мобільний застосунок PolitScanner, який сканує зображення політика та інформує про його діяльність, біографію, програму і доходи вже запущено у кількох містах. В основі додатка — технологія розпізнавання облич.

Про це йдеться в пресрелізі одеської громадської організації “Інститут політичної інформації”, команда якої разом з незалежними експертами працювала протягом 2019–2020 років над втіленням та реалізацією проєкту, повідомляє ІМІ.

Виборці можуть відсканувати зображення політика з будь-яких рекламних носіїв та отримати інформацію про нього і його політичну діяльність.

Використовуючи додаток, виборець має можливість проаналізувати зображення політика на будь-якому електронному носії (ТВ, планшети, мобільні пристрої) та в газетах, брошурах, білбордах або інших видах політичної реклами, де є фотографія кандидата. Технологія розпізнавання облич скерує користувача на сторінку кандидата, де буде необхідна для виборця інформація.

Мета проєкту – підвищити зацікавленість у політичних процесах ширших кіл виборців, залучення молоді та активних громадян до обговорення політичних програм кандидатів, їхнього політичного бекграунду та обіцянок. Задля досягнення цієї мети використовуються технології гейміфікації та візуалізації даних.

Мобільний застосунок доступний для використання в Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Києві, Маріуполі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Луцьку, Тернополі та Кривому Розі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я