8 січня в Україну повернулися чотири українських громадянина – члени екіпажу танкера «Captain Khayyam», який було затримано в територіальних водах Лівії 13 лютого 2016 року. 

Про це повідомляється на сайті МЗС України.

Українські моряки сьогодні зустрілися зі своїми рідними та близькими, яких не бачили майже п’ять років. Дострокове звільнення зазначених громадян із в’язниці Лівії стало можливим завдяки тісній і злагодженій взаємодії МЗС, Офісу Президента України, МВС та інших відомств, а також допомозі турецьких партнерів.

«Вітаю наших хлопців із поверненням на Батьківщину! Людський вимір залишається найважливішим у роботі українських дипломатів, бо це – насамперед про долі людей, які опинилися в скрутному становищі за кордоном та потребують захисту Української держави. Радий, що моряки нарешті в Україні та можуть обійняти своїх рідних та близьких. Їх повернення – це результат спільних зусиль не лише української дипломатії та інших причетних органів влади, але й наших турецьких партнерів, за що їм окрема подяка», – зазначив заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я