Найближчої суботи в Україні визирне сонце і потеплішає до +4°. У неділю температура продовжить підвищуватися: нічний мороз стане м’якше, а денний “плюс” поступово продовжить рости. Східні регіони заллють дощі.

Про це повідомляє «УНІАН».

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу очікується мінлива хмарність, температура повітря вночі -2°, вдень 0°. У неділю погода не зміниться, температура: -2°…+3°.

У Львові в суботу вночі -4°, вдень +4°, хмарно з проясненнями. У неділю вночі -3°, вдень +5°, мінлива хмарність.

У Луцьку в суботу вночі -5°, вдень +3°, хмарно з проясненнями. У неділю – погода без змін, вночі -3°, вдень +3°.

У Вінниці в суботу буде хмарно з проясненнями, температура повітря -7°…0°. У неділю також буде виглядати сонце, температура вночі -5°, вдень +3°.

У суботу в Одесі очікується мінлива хмарність, температура вночі -1°, вдень +3°. У неділю очікується -1°…+ 5°, погода практично не зміниться.

У Харкові в суботу – хмарно з проясненнями, температура вночі -8°, вдень -3°. У неділю – дощ, -1°…+1°.

У Дніпрі в суботу – хмарно з проясненнями, температура вночі -7°, вдень -2°. У неділю – сніг з дощем, температура становитиме -3°…0°.

У Сімферополі в суботу-хмарно з проясненнями, -10°…-1°. У неділю -3°…0°, хмарно.

Жителям Маріуполя в суботу обіцяють суцільну хмарність, температура вночі -8°, вдень -1°. У неділю – визирне сонце і трохи потеплішає. Вночі очікується -2°, вдень + 3.

У Краматорську в суботу буде похмуро, температура вночі -9°, вдень -2°. У неділю вночі -4°, вдень 0°, очікується похмура погода.

У Сєвєродонецьку завтра хмарність, температура вночі -10°, вдень -2°. У неділю -3°…+ 1°, похмуро.

Погода на курортах України  

У Буковелі в суботу буде ясно і безхмарно, температура до +2°. У неділю погода не зміниться, температура вночі -6°, вдень +2°.

У Моршині на Львівщині в суботу буде невелика хмарність, вночі -3°, вдень +5°. У неділю – погода без змін, вночі -1°, вдень до +6°.

У Трускавці в суботу буде хмарно з проясненнями, температура до +5°. У неділю температура вдень підвищиться до +6°, а вночі впаде до -3°, очікується невелика хмарність.

У Сваляві завтра сонячно, +5°. У неділю – хмарно, температура повітря -6°…+4°.

У Затоці в суботу – ясно і безхмарно, вночі -2°, вдень +3°. У неділю – хмарно. Температура до +4°.

У Бердянську в суботу буде хмарно з проясненнями, температура до -3°, в неділю – погода не зміниться, вночі -3°, а вдень очікується 0°. 

Нагадаємо, у п’ятницю, 19 лютого, опади покинуть Україну і практично у всіх областях визирне сонце. Мороз трохи пом’якшиться: максимальний “мінус” вночі складе -18°, а вдень -13°. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я