За програмою «Велике будівництво» у Рівненській області за рік відновлено понад 200 км автошляхів. 

Про це передає Укрінформ із посиланням на повідомлення прес-служби облдержадміністрації.

«За минулий рік в області відремонтували 200 кілометрів доріг, стільки ж, скільки за попередні 4 роки. Також це більше, ніж запланували. Ремонт здійснили на 90 км доріг місцевого значення та на 114 км автошляхах державного значення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загалом на ремонт доріг місцевого значення з державного бюджету надійшло понад 527 млн грн.

Як повідомляло агентство, цього року у президентську програму «Велике будівництво» у Рівненській області потрапило 11 об’єктів.

Серед них – дві сільські школи, три дитячих садочки, п’ять спортивних об’єктів, серед яких спорткомплекс у Рівному, а також одне пожежне депо з житловим приміщенням в обласному центрі.

На реалізацію цих проектів спрямують 160 млн грн з державного бюджету та майже 39 млн грн – з місцевих.

Нагадаємо, що «Велике будівництво» у 2021 році спрямоване на проекти соціальної інфраструктури та на економічний розвиток регіонів. За словами міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, у поточному році в рамках цієї програми буде завершено близько 300 об’єктів соціальної інфраструктури. Зокрема, за умови достатнього фінансування до кінця 2023 року «Укравтодор» може відновити всю мережу загальнодержавних доріг, яка налічує понад 20 тис. км.

За даними міністра, після зимового періоду усі відновлені дороги збереглися в ідеальному стані.

Також повідомлялось, в Мінінфраструктури планують до 2023 року відремонтувати 20 тисяч доріг державного значення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я