У Празі відкрили перший готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірус. Розміститися можна лише маючи підтверджений результатом аналізу діагноз.

Чотиризірковий готель Legerova 9 розташований у центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels. Він розрахований на людей, які у подорожі довідалися про те, що хворі, а також захворілих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома. Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест — розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо.

“Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне”, — пояснює представниця компанії. За її словами, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу.

Обслуговування клієнтів у готелі організоване повністю безконтактне. Спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат. Дистанційно можна замовити їжу на кухні чи ліки через службу доставки.

За правилами готелю, готям не можна буде знаходитися за межами свого номеру — за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал готелю, який забезпечує прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах. 

Кімнати після виїзду клієнтів залишають порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікують. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я