Поетична збірка Сергія Жадана «Новий правопис» ( «A New Orthography») увійшов до списку нинішніх фіналістів престижної літературної премії PEN America Literary Awards в номінації «Перекладна поезія». Церемонія нагородження переможців відбудеться онлайн 8 квітня.

Про це повідомляється на сайті організації Pen America, передає «lenta.ua».
Відзначається, що премію в розмірі 3 тисячі доларів можуть отримати Джон Геннессі і Остап Кінь за переклад збірки Жадана, який став п’ятим томом із серії «Сучасна українська поезія» видавництва Lost Horse Press.

Як зазначається, це єдина українська книга, яка представлена ​​в списку фіналістів премії.

«Книги нинішніх фіналістів – це динамічні, фантазійні і рефлексивні приклади літературної досконалості, опубліковані в 2020 році», – йдеться в анотації до оголошення фіналістів.

Також повідомляється, що в цілому переможці отримають понад 380 тисяч доларів.

У Pen America відзначили, що церемонія нагородження переможців літературної премії відбудеться онлайн 8 квітня.

З повним переліком номінантів можна ознайомитися на сайті американського ПЕН-клубу.

Нагадаємо, збірка Сергія Жадана «Ті, чим ми живемо, ті, заради чого вміраємо» в перекладі Вірляни Ткач і Ванди Фіппс в минулому році увійшов в довгі списки 2020 PEN America Literary Awards в категорії «Перекладна поезія».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський указом призначив довічну державну стипендію українському письменнику Василю Голобородьку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я