Розробник популярної гри World of Tanks перевезла з Мінську у київський офіс близько 300 співробітників.

Про це повідомляє видання AIN.UA з посиланням на кілька анонімних джерел.

Видання уточнює, що невідомо, чи залишаться ці співробітники працювати в Києві на довгий час або з часом повернуться до Мінська. Також повідомляється, що компанія планує перевезти ще близько 500 співробітників з сім’ями в Вільнюс.

Всього в мінському офісі Wargaming працює 2 000 осіб. Відзначається, що в компанії виданню не підтвердили інформацію, але і не спростували її.

У Wargaming є київська студія, в якій працює близько 400 осіб. Офіс київської філії компанії знаходиться в центрі міста на Подолі.


Раніше білоруська IT-компанія PandaDoc, засновник якої Микита Мікадо підтримував протести, заявила про відкриття офісу в Україні. Серед проблем релокації співробітників в Україні засновник PandaDoc називав отримання посвідки на проживання. За його словами, через ФОП білоруські програмісти не можуть претендувати на посвідку на проживання і через 90 днів змушені виїжджати з країни.

На початку жовтня цього року президент України Володимир Зеленський доручив спростити працевлаштування IT-фахівців з Білорусі. Білорусь направила ноту протесту Україні через указ Зеленського про IT-фахівців

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я