“Укрпошта” залучить 63 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку  на оновлення логістичної мережі та реформування сільських відділень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«Укрпошта продовжує виконувати масштабну інвестиційну програму на цей рік для модернізації існуючої логістичної мережі та реформування сільських відділень. Реалізація проєктів «Логістична мережа» та «Сільське відділення» у співпраці з ЄБРР дозволить нам суттєво вдосконалити роботу пошти, створити нові логістичні центри із сучасним сортувальним обладнанням для надання ще більш швидких та зручних послуг населенню. Реформування мережі сільських відділень і запровадження до 1900 сучасних пересувних відділень вже у найближчому майбутньому дозволить покрити всі 100% населених пунктів і зручно доставляти посилки навіть у найвіддаленіші куточки нашої держави. Вдячний партнерам з ЄБРР за постійну підтримку та співпрацю в реалізації цих важливих проєктів для України», – прокоментував підписання угоди Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

ЄБРР надасть кредит трьома траншами. Кошти будуть використані для фінансування модернізації логістичної інфраструктури і транспортного парку національного поштового оператора. Третій транш у розмірі 10 млн євро буде виділено за умови досягнення ключових результатів, які будуть профінансовані з перших двох траншів.

За словами міністра, всього “Укрпошта” залучить близько 100 млн євро від ЄБРР, Європейського інвестиційного банку (гарантійна угода на 30 млн євро з ним була підписана на початку жовтня) і власні інвестиції для будівництва 8 сортувальних хабів, 62 регіональних депо та поповнення автопарку. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я