Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що перший заступник голови делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін має покинути склад групи. 

Про таке повідомив сам голова ОП у своєму Facebook.

“Хіба це пан Фокін погодив зобов’язання провести вибори в ОРДЛО не після, а до повернення Україні контролю над кордоном з Росією? Ні, не Фокін. Чи, може, пан Фокін погодив зобов’язання консультуватися щодо змін українського законодавства? Ні, не Фокін. А хто в 2014 році не став захищати Крим від захоплення? Пан Фокін? Ні, не Фокін. Ви знаєте прізвища. Але чомусь звертаєте більшу увагу на слова, в тому числі й цих людей, ніж на плоди тих справ, які були зроблені. І найголовніше. Все це не виправдовує сьогоднішні слова пана Фокіна. Моя особиста позиція — пан Фокін має піти з ТКГ”, — написав Єрмак.

Андрій Єрмак наголосив, що Тристороння контакта група не ухвалює жодних рішень, а є “логістичним майданчиком” для узгодження деталей та домовленостей, які досягаються лідерами “нормандського формату”.

“Усі принципові рішення ухвалюються тільки президентом і парламентом України та Урядом. Президентом – у рамках діалогу лідерів “нормандського формату”. А Верховна Рада ухвалює відповідні закони. І ніяк інакше”, — додав Єрмак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я