Президент України Володимир Зеленський заявив, що ЄС висловив готовність долучитися до української ініціативи зі створення Кримської платформи.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента, передає Кримськотатарський Ресурсний Центр.

Відзначається, що учасники зустрічі обговорили регулярні порушення прав людини в окупованому Криму. ЄС висловив готовність долучитися до української ініціативи зі створення Кримської платформи.

“Підтримка з боку Євросоюзу Мінських угод і невизнання анексії Криму та Севастополя Росією залишаються з нашого боку непохитними. Санкції на підтримку цієї політики були продовжені першого жовтня. Також у нас є конкретні персональні санкції проти осіб, які будували Керченський міст. Кроки Володимира Зеленського, спрямовані на подолання цього конфлікту, дуже важливі. Ми закликаємо Росію взаємно здійснювати такі кроки, щоб знайти мирне врегулювання, яке б поважало суверенітет і територіальну цілісність України. Ми закликаємо Росію виконати свої зобов’язання”, — заявив президент Європейської ради Шарль Мішель.

Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель запевнив у повній підтримці суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я