Європейський союз розпочинає нову програму підтримки економічного розвитку Донбасу. Запуск програми очікується в цьому році.

Про це на прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським заявив президент Європейської ради Шарль Мішель, інформує «РБК-Україна».

“ЄС надав значну підтримку Україні для пом’якшення впливу конфлікту. І цього року ми починаємо нову програму для підтримки економічного розвитку і надання державних послуг у цьому регіоні”, – заявив Мішель.

Нагадаємо, раніше Мішель заявив, що на Донбасі продовжують гинути люди.

“Ми на Європейському континенті в 2021 році. І тут війна. Це реальність, за яку соромно”, – заявив він і додав, що позиція ЄС щодо підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є незмінною.

Крім того, він підкреслив, що Росія є стороною війни на Донбасі, а не посередником у врегулюванні конфлікту.

“Росія не проявила тих позитивних кроків, які зробила Україна для впровадження мінських угод. І саме тому наші економічні санкції проти Росії залишаться. Росія є частиною цього конфлікту, а не посередником”, – зазначив Мішель.

Нагадаємо, 3 березня Шарль Мішель візьме участь у заходах на Майдані Незалежності поблизу монументу, а також зустрінеться з представниками інституцій, які борються з корупцією в Україні. Він також відвідає центр вакцинації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я