Країни Європи продовжують запроваджувати нові карантинні обмеження через ситуацію з пандемією коронавірусу, яка триває вже майже рік.

Про це повідомляє «УНІАН».

Як йдеться в сюжеті ТСН, принаймні на найближчі 10 днів Німеччина закрила кордони з Австрією та Чехією через нові штами коронавірусу – “південноафриканський” виявили в австрійському Тиролі, а “британський” – у Чехії.

У німецьких медиків є побоювання, що нові штами більш заразні, а вакцини проти них менш ефективні. Тож в’їжджати до Німеччини тепер дозволятимуть тільки тим, хто повертається додому з інших країн. В результаті сьогодні на чесько-німецькому кордоні утворилися кілометрові пробки.

Також відсьогодні знову посилює вимоги для в’їзду Велика Британія. Крім обов’язкового тесту на COVID-19, перед польотом тепер мандрівники повинні будуть пройти ще два тести на коронавірус під час обов’язкової десятиденної самоізоляції.

Для проходження карантину у Британії облаштовують спеціальні готелі, а для порушників режиму самоізоляції передбачені штрафи до 10 тисяч фунтів.

Крім того, раніше стало відомо, що з метою захисту від поширення нових варіантів коронавірусу Італія ввела більш жорсткі правила перевірки приїжджих з Австрії.

Нагадаємо, оприлюднено список курортних місць, куди зможуть полетіти українці в 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я