Станом на ранок 2 лютого на низці основних доріг Києва спостерігається щільний трафік. Як свідчать дані карт Google, складна ситуація з рухом склалася на правому березі столиці, повідомляє «УНІАН».

Затори на мостах у Києві

Вранці 2 лютого ситуація з автомобільним трафіком на всіх мостах критична – переважно в бік правого берега. Так, фактично «стоїть», починаючи з проспекту Шухевича до Московського мосту, Північний міст. Далі – до проспекту Бандери – спостерігається «тягнучка». Схожа ситуація на мосту «Метро» в бік Набережного шосе, водночас великі затори на мосту Патона в бік проспекту Соборності.

А ось Дарницький міст «стоїть» в напрямку Наддніпрянського шосе.

Затори на Лівому березі Києва

Складна ситуація на проспекті Шухевича, дорогу в районі вулиці Оноре де Бальзака заблокувала аварія. Така ж ситуація і на розвилці в районі Дніпровської Набережної та проспекті Павла Тичини. Через ДТП постраждав рух і на Русанівській Набережній.

Рух ускладнено на Дарницькому шосе, починаючи від тролейбусної зупинки Лівий берег. Величезні затори утворилися уздовж Харківського шосе в бік станції Бориспільська.

Дорога займе багато часу і у водіїв, які рухаються по проспекту Соборності в бік моста Патона.

Від щільного трафіку й спровокованої ним аварії постраждав й проспект Бажана.

Затори на правому березі Києва

Через наплив автомобілів з лівого берега постраждали Набережне шосе, Гаванський міст, вулиця Набережно-Рибальська, проспект Степана Бандери. Крім того, рух по Дніпровському узвозі перекрито через дорожні роботи.

Складнощі в русі є на проспекті Перемоги ближче до центру і бульварі Тараса Шевченка. Також спостерігаються затори на бульварі Лесі Українки на ділянці ближче до центру.

Затори спостерігаються по Повітрофлотському проспекту, вулиці Вадима Гетьмана, вулиці В’ячеслава Чорновола та на в’їздах.  

Нагадаємо, на сьогодні, 2 лютого, синоптики попереджають про сильний штормовий вітер та ожеледицю на дорогах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я