Станом на ранок, 3 березня, у центрі та околицях Києва спостерігаються численні затори.

Про це повідомляє «Уніан» з посиланням на дані Google Maps.

Тягнучки утворилися на Північному мості в бік правого берега, мосту Метро в районі Русанівського мосту та частково захопили одну зі смуг моста Патона і Дарницького мосту. Водночас проїзд Південним мостам практично вільний.

На виїздах з лівого у напрямку правого берега ущільнений автомобільний трафік по проспекту Романа Шухевича, бульварі Перова, Броварському проспекті, Русанівській набережній.

Дві ДТП зупинили рух на кількох ділянках бульвару Перова і проспекту Визволителів на лівому березі. Довгі затори тягнуться вулицею Миропільською та Братиславською, а також через аварію на вулиці Генерала Жмаченка в районі парку Перемоги.

На лівому березі затори спостерігаються по вулиці Попудренка, Броварському проспекту, Кубанської України, Пожарського, Дарницькому та Харківському шосе, Здолбунівській та одній зі смуг Дніпровської набережної в районі Дарницького мосту, проспекту Соборності.

Автомобільний потік в бік правого берега утворив на виїздах з мостів до центру столиці затори. Ситуацію ускладнили й кілька аварій та ремонтні роботи на Набережному шосе. Через що рух транспорту практично зупинився на Наддніпрянському шосе, в районі Видубицького озера зокрема.

Численні затори – на Набережно-Хрещатицькій, Гаванському мості, Набережно-Рибальській, Володимирському узвозі, Михайла Грушевського, Садовій, Хрещатику, Трьохсвятительській, Ігорівській, Малопідвальній, Великій Житомирській, Прорізній, бульварі Тараса Шевченка, Басейній, Миколи Грінченка, Івана Федорова, проспекті Перемоги (від станції «Політехнічний інститут» до Бессарабського ринку).

На в’їздах до Києва теж тягнеться потік автомобілів. Зокрема, з Софіївської Борщагівки, Петропавловської Борщагівки, а також кільцевій дорозі у Святошинському районі.   

Повідомляється про великий затор на Щербаковського у бік Нивок.

Нагадаємо, вранці 2 березня у центрі та околицях Києва спостерігались численні затори.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я