Станом на 9 ранку 21 січня низка ключових доріг Києва перевантажена. Як свідчать дані карт Google, важка ситуація з рухом склалася на правому березі столиці.

Про це повідомляє «УНІАН».

Затори на мостах у Києві

Цього ранку сильних заторів на мостах через Дніпро не спостерігається, хоча транспорт і рухається із затримкою. Затор утворився на проспекті Романа Шухевича перед Північним мостом, у напрямку правого берега. Аналогічна ситуація склалася на Русанівському мосту, перед мостом Метро. На Південному мосту ведуться дорожні роботи.  Перед південним мостом також виник затор.

Затори на Лівому березі Києва

На Лівому березі затори виникли в районі станцій метро “Лівобережна”, “Дарниця” та “Чернігівська”.  У районі “Чернігівської” сталося два ДТП. Рух також ускладнено на Дарницькій площі.

Затори на правому березі Києва

Затори тягнуться вздовж Дніпра: вулицею Набережно-Рибальською і Набережно-Хрещатицькою, а також Набережним шосе. Проїзд через Поділ також ускладнений. На вулиці Новокостянтинівській – ДТП і великий затор.

Великі затори виникли на вулицях Олени Теліги та Олександра Довженка.

Проблеми з рухом спостерігаються при в’їзді до Києва зі сторони Софіївської Борщагівки та Вишневого. На окружній дорозі виникли великі затори.

На проспекті Перемоги затор утворився між станціями метро “Житомирська” та “Берестейська”. Ще один затор розтягнувся на ділянці від КПІ і продовжився на бульварі Тараса Шевченка.

У центрі Києва Затори виникли на вулиці Січових Стрільців та Великій Житомирській.

У районі урядового кварталу сталося відразу 4 ДТП – на вулицях Шовковичній та Інститутській.

Нагадаємо, протягом доби 14 січня в Україні сталося понад 1200 ДТП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я