Станом на ранок 4 лютого на низці основних доріг Києва спостерігається щільний трафік. Як свідчать дані карт Google, складна ситуація з рухом склалася на правому березі столиці. 

Про це повідомляє «УНІАН».

Затори на мостах у Києві

Станом на 9:00 ранку 4 лютого рух на всіх мостах в напрямку правого берега ускладнений. Затори в бік виїзду на проспект Степана Бандери спостерігаються на Північному мосту, довга тягнучка утворилася на мостах Південному, «Метро» і Патона. Важко вранці буде проїхати та через Дарницький міст.

Затори на лівому березі Києва

Від ущільненого автомобільного трафіку страждає нині проспект Романа Шухевича, рух на прилеглій вулиці Оноре де Бальзака сповільнила ДТП. Така ж ситуація на проспекті Визволителів в районі парку Перемоги, вулиці генерала Жмаченка, Братиславській, Миропільській, Броварському проспекті, вулиці Кіото, Попудренка, уздовж Русанівської набережної, проспекті Соборності та Гагаріна.

Великі затори утворилися на Дарницькому та Харківському шосе, вулиці Привокзальній, Здолбунівській, Анни Ахматової, на проспекті Миколи Бажана.

Затори на правому березі Києва

Через наплив автомобілів з лівого берега постраждали Набережне шосе, Гаванський міст, вулиця Набережно-Рибальська, проспект Степана Бандери.

У центрі Києва затори утворилися на бульварі Шевченка, вул. Січових Стрільців, Великій Житомирській, проспекті Перемоги в районі Політехнічного інституту, бульварі Лесі Українки, вул. Михайла Грушевського, Басейній, Малопідвальній, Хрещатику, Петрівській алеї, Парковій, Кріпосному провулку, Володимирському узвозі.

Фактично «стоїть» одна зі смуг Брест-Литовського шосе в бік станції Житомирської, рух сповільнений на Об’їзній та проспекті академіка Палладіна.

Нагадаємо, 3 лютого на низці основних доріг Києва спостерігався щільний трафік. Складна ситуація з рухом була на правому березі столиці. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я