Затори в Києві в четвер вранці, 8 квітня, скували основні магістралі міста та прилеглі вулиці.

Про це повідомляє «Уніан».

Ситуація на мостах Києва

Сьогодні вранці найбільші складнощі з проїздом столичними мостами в напрямку правого берега спостерігаються на Дарницькому і Північному мостах.

Також тягнеться міст Метро. Щільно рухається міст Патона.

А ось рух Південним мостом сьогодні більш-менш вільний.

Традиційно затори утворилися на в’їздах і виїздах з мостів.

Ситуація на правому березі Києва

Багатокілометровий затор паралізував рух  проспектом Перемоги. Тут затор починається задовго до ст. м. “Житомирська” і тягнеться до ст. м. “Берестейська”. Далі потік машин трохи слабшає, проте “тягнучка” знову починається в районі політехнічного інституту і тягнеться до самого центру.

Червоними від заторів також стали вул. Новокостянтинівська, вул. Скляренка, пр. Бандери, Набережне шосе, Набережно-Хрещатицька та Набережно-Рибальська вулиці.

Практично зупинилося перехрестя вул. Борщагівської та Вадима Гетьмана. Пр. Лобановського, вул. Нова і Голосіївський проспект також мають труднощі з трафіком.

Затори на Лівому березі

Найбільший затор сьогодні спостерігається на проспекті Бажана – від Позняків до Південного мосту. Але на Броварському проспекті утворився не менш довгий затор: він тягнеться практично від ст. м. “Чернігівська” до Русанівського мосту.

Скупчення транспорту спостерігається на Броварському проспекті перед “Лівобережною” і перед мостом Метро. Також не поспішає вулиця Гната Хоткевича в районі Чернігівської. Затор перед Чернігівською зібрався і на вулицях Братиславська та Миропільська.

Зупинилися також бул. Перова та пр. Визволителів у бік Броварського проспекту.

Нагадаємо, раніше у «Київгенплані» назвали основні причини постійних заторів у столиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я