Президент Володимир Зеленський офіційно озвучив третє, четверте та п’яте питання так званого загальнонаціонального опитування, яке в Офісі президента хочуть провести в Україні в день місцевих виборів — 25 жовтня. Напередодні повний перелік питань з’явився у мережі.

Про це повідомляє Офіс президента.

Питання звучать так:

Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?
Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

Володимир Зеленський назвав три наступні питання загальнонаціонального опитування

Президент Володимир Зеленський назвав три наступних питання загальнонаціонального опитування:Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300? Чи підтримуєте ви легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих? Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності? Відповісти на них громадяни зможуть 25 жовтня на своїх виборчих дільницях. Також Глава держави закликав залишати в коментарях на офіційних сторінках питання, які варто включити до наступних опитувань.

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Зеленський також закликав, якщо не подобаються ці питання, писати в коментарі на офіційних сторінках ОП питання, які теж потрібно обговорити та можна включити до наступних опитувань.

“Нам ніщо не заважає щомісяця або навіть щотижня говорити про важливе”, — сказав президент, натякнувши на майбутні опитування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я