Президент Володимир Зеленський зауважив, що  Україна не зупинялася у виконанні взятих на себе обов’язків у межах програми stand-by Міжнародного валютного фонду, зокрема, затверджено реформу митниці й податкової та зменшено частку проблемних кредитів.

 Про це він сказав під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою, як повідомляє прес-служба Офісу президента.

Водночас Зеленський висловився на підтримку незалежної роботи Національного банку України.

Сторони обговорили необхідність прийняття збалансованого держбюджету на 2021 рік і скандальне рішення Конституційного суду України про скасування антикорупційної реформи.

“Сьогодні немає ніяких загроз діяльності НАБУ. Наші команди обговорили повне повернення е-декларування та відзначили план дій і підготовку відповідних законопроєктів”, – сказав президент.

Президент наголосив, що у зв’язку з боротьбою з епідемією коронавірусу та економічними викликами, пов’язаними з COVID-19, перший перегляд програми Фонду та початок роботи місії стане важливим сигналом для внутрішнього та зовнішнього ринку.

«Наші команди мають міцну довіру й тісно працюють, щоб якнайшвидше завершити переговори та прийняти місію МВФ», – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я