Президент повідомив, що під час зустрічі з представниками Секретної служби розвідки Великої Британії обговорювалася проблема дезінформації та фейкових новин. 

Про це повідомляють в Офісі президента.

 “У нас була зустріч в офісі МI-6. На жаль, не всю інформацію я можу говорити. Тобто це державницькі справи. Я прочитав про те, що пишуть про склад цієї зустрічі. Там був інший склад на цій зустрічі. Зі всього обсягу питань із нашої довгої двогодинної зустрічі більшість становила інформація про допомогу й захист нашого суверенітету та територіальної цілісності. Деталі я не можу розповсюджувати”, — цитує президента ОП.


Раніше ZN.ua із посиланням на “джерело, яке заслуговує на довіру” повідомило, що темами розмови з головою Мі-6 Муром були три основні теми:

  • Перша — атаки української влади на антикорупційні органи в Україні та прагнення Офісу президента взяти під свій контроль САП, НАБУ, Офіс генерального прокурора, а також судові інстанції;
  • Друга — ситуація на сході України та дії Росії;
  • Третя — оточення Зеленського: не лише офіційне, а й неформальне, яке має значний вплив на голову української держави. ZN.ua зазначає, що ця тема теж належить до “російської тематики”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я