Президент України Володимир Зеленський ветував закон про повернення конкурсів для держслужбовців. Він повернув до парламенту цей закон з власними пропозиціями.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента, передає «РБК-Україна».

За його словами, положення про виконання першим заступником міністра чи заступниками (у період, коли посада міністра є вакантною) лише окремих повноважень міністра, є неприйнятними.

“Якщо протягом тривалого часу народні депутати не призначають міністра – а таке не раз у нас бувало, – ці норми закону призведуть до паралічу діяльності всього міністерства. У країні, яка воює та бореться з коронакризою, коли рішення треба прийняти негайно, таке неприпустимо”, – зазначив Зеленський.

Народний депутат Олександр Качура написав на своєму Telegram-каналі, що Комітет з питань організації державної влади сьогодні вранці розглянув вето Зеленського з пропозиціями щодо законопроекту про державну службу і схвалив їх.

“По всіх пропозиціях президента було прийнято рішення – схвалити і відправити в зал. З практично повною впевненістю можна сказати, що дані пропозиції будуть розглядатися сьогодні в залі Ради”, – написав він.

Разом з тим, через те, що цей закон ветували вже з’явилася проблема. Сьогодні під час виступу в Раді прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що виплата зарплат шахтарів стоїть під загрозою.

“В.о. голови Міненерго не може підписати необхідні документи”, – заявив він.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада прийняла проект закону “Про внесення змін у деякі закони України про поновлення проведення конкурсів на заняття посад державної служби та інших питаннях державної служби”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я