Національна поліція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції. Його завданням є сприяння у вдосконаленні службової діяльності всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни.

Про це заявив глава НПУ Ігор Клименко, інформує «РБК-Україна».

“Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів, забезпеченні рівномірного навантаження на поліцейських, виявленні причин недоліків у роботі поліції та їх усуненні”, – поінформував він.

За словами Клименка, інспектори також надаватимуть методичну та практичну допомогу поліцейським для недопущення недоліків і прорахунків у їх повсякденній роботі, оцінюватимуть якість надання поліцейських послуг і контролюватимуть дотримання службової дисципліни в підрозділах поліції.

“Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами. Відбір буде проводитися на конкурсній основі за підтримки наших міжнародних партнерів”, – повідомив глава НПУ.

Вказано, що сьогодні стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, а невдовзі розпочнеться відбір на інші посади.

“Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться формування територіальних підрозділів. Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, на початку лютого Клименко заявив, що НПУ створює головну інспекцію. Всі інші інспекції будуть ліквідовані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я