Згідно зі статистичними даними, у Києві невпинно зростає захворюваність на грип та ГРВІ. Тривожна ситуація наразі і з кількістю хворих на коронавірус. Проте прогресування хвороби може зупинити масова вакцинація.

Про це в інтерв`ю «Вечірньому Києву» розповів головний епідеміолог Києва Олег Рубан.

«Як свідчить статистика, у Києві продовжує збільшуватися кількість хворих на грип і ГРВІ — за минулий тиждень захворіли понад 18 тисяч осіб. Це також сезонна особливість», – сказав О.Рубан.

За його словами, якщо українці вже «навчились жити з грипом та ГРВІ», то нині повинні навчитися жити і з коронавірусом, оскільки цей новий вірус назавжди.

«Ми вже навчилися жити з грипом і ГРВІ, тепер маємо навчитися жити з коронавірусом. Оскільки він також назавжди. Прогресування хвороби може зупинити тільки масова вакцинація», – резюмував епідеміолог.

Нагадаємо, що у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус у Києві посилюють карантин з 20 березня. Про це заявив на брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

В Україні за добу 17 березня підтвердили 15053 нових випадки коронавірусу, в тому числі 744 – у дітей та 425 – медичних працівників. Це найбільша добова кількість випадків, зафіксована у 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я